Společný česko-slovenský projekt Záložka do knihy spojuje školy: Pohádky, bajky, pověsti a příběhy neznají hranice.

Vloženo: 26.11.2018 | Autor: Korb | Zobrazeno: 785x
Letos jsme se opět zúčastnili výměnného programu, v rámci kterého jsme vyráběli záložky pro partnerskou slovenskou školu.

Tentokrát to byla základní škola Zavar poblíž Trnavy. Tématem byly pohádkové příběhy, takže si každý mohl vybrat svou oblíbenou pohádku nebo postavu, a práci si tak děti užily. Doufáme, že je to na našich záložkách vidět a dětem na Slovensku se budou líbit stejně jako se nám líbili ty jejich.      I. Honsov