Projektový den "Mládež a alkohol"

Vloženo: 6.5.2019 | Autor: Korb | Zobrazeno: 1307x
V pátek 26.4.2019 se uskutečnil na ZŠ Bystřany projektový den MLÁDEŽ A ALKOHOL.

Celá škola se rozdělila do několika týmů, kterým velili žáci deváté třídy. Učitelský sbor měl vlastní stanoviště, kde všechny týmy spolupracovaly, aby dané disciplíny zvládly. Projektový den měl žáky poučit o nebezpečí alkoholu vůči dětem a mladistvým.

Zeptali jsme se paní učitelky Seidlové na její názor na celý den: ,,Den se velmi zdařil. Děti u nás na koktejlovém stanovišti hezky pracovaly. Velmi se mi to líbilo.“

Mně se den také velmi líbil. Děti v mém týmu byly snad ta nejšikovnější malá stvoření, která jsem kdy viděl. Dost se mi líbilo na všech stanovištích, protože byly velmi kreativní. Kdybych si ale musel vybrat nejoblíbenější stanoviště, muselo by to být stanoviště pana učitele Korba, neboli „opičí dráha“. Na tomto stanovišti jsme museli spolupracovat nejvíce a nakonec jsme dokončili dráhu na první pokus.

Abych tento článek zakončil, musím poděkovat všem z učitelského sboru a vlastně všem zaměstnancům školy. Projektový den byl totiž hezky zorganizovaný a pokud vím, dokonce se udál bez problémů. Také chválím všechny týmy za skvělou práci.

Michal Tyšer (9.tř.)