29.6.2022

Seznam pomůcek pro žáky 1. třídy (Velikost: 403.58 kB)

Informace výchovné poradkyně

Vloženo: 20.6.2015 | Autor: Korb | Zobrazeno: 1553x

Výchovná poradkyně paní učitelka Mgr. Jitka Žejdlíková

Konzultační hodiny pro rodiče: středa 8:30 - 11:30 hodin, po telefonické domluvě
                                                  jitka.zejdlikova@zsbystrany.cz

INFORMACE PRO VYCHÁZEJÍCÍ ŽÁKY

• Informace k přijímacímu řízení zde (Velikost: 597.25 kB)
  • Průvodce 9. třídou - příručka k přijímacímu řízení zde (Velikost: 5.58 MB)
  • Formulář přihlášky ke vzdělání na střední škole zde (Velikost: 27.94 kB)
  • Formulář přihlášky ke vzdělání na střední škole s talentovou zkouškou zde (Velikost: 27.65 kB)
  • Termíny jednotných přijímacích zkoušek zde (Velikost: 247.24 kB)

Plán výchovné poradkyně na školní rok 2022/2023 zde (Velikost: 445.19 kB)

Plán školního poradenského týmu na školní rok 2022/2023 zde (Velikost: neznámá)

Dokument DESATERO KOMUNIKACE S PACIENTY S PORUCHOU AUTISTICKÉHO SPEKTRA zde (Velikost: 383.33 kB)

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.