29.6.2022

Seznam pomůcek pro žáky 1. třídy (Velikost: 403.58 kB)

Vloženo: 20.8.2015 | Autor: Korb | Zobrazeno: 2167x

Školní vzdělávací program ZŠ Bystřany   (Velikost: neznámá)

Školní vzdělávací program školní družiny  (Velikost: 301.37 kB)

Školní řád ZŠ Bystřany (Velikost: 502.75 kB)Příloha ke školnímu řádu- distanční výuka (Velikost: neznámá)
(Velikost: neznámá)

Řád školní družiny ZŠ Bystřany (Velikost: neznámá)

(Velikost: neznámá) Výroční zpráva 2021/22 (Velikost: 1.05 MB)2

Střednědobý návrh výhledu rozpočtu (Velikost: 480.87 kB)

Školní vzdělávací program, výroční, inspekční zprávy jsou k nahlédnutí u ředitele školy.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.