Školní akce 2020/21

Úvodní slovo

Vloženo: 28.8.2020 | Autor: Korb | Zobrazeno: 323x

Vážení rodiče,

v tomto školním roce nás všechny jistě čeká mnoho mimořádných nečekaných situací. Ve škole jsme v souvislosti s epidemiologickou situací a doporučeními ministerstva školství a zdravotnictví přijali mnoho hygienických opatření. Doufáme, že tím omezíme šíření onemocnění Covid- 19 na možnou minimální hranici. Žádám Vás tímto o spolupráci. Posílejte do školy pouze žáky bez známek akutního virového onemocnění, ochráníte tím své dítě i všechny ostatní děti a zaměstnance školy. Pokud budete školu a vyučující navštěvovat v době vyučování, tj. když jsou v budově děti, nasaďte si prosím roušky. Pokud Vám nebude něco jasné ihned volejte nebo pište, ráda vždy odpovím. A nyní z chutí do práce.

Všechny rodiče i za ostatní zaměstnance zdraví Marcela Daníčková, ředitelka školy