Děti si užily spoustu her, soutěží, sportovních aktivit i společných zážitků. Celá škola v přírodě se nesla v přátelské atmosféře, nechyběla týmová spolupráce, zábava ani dobrodružství. Domů si všichni odvezli mnoho krásných vzpomínek a nových zážitků.
Zde přinášíme malou ukázku fotografií ze školy v přírodě. Další fotografie si můžete prohlédnout na facebookových stránkách Bomba táboru.
Sieglová




