29.6.2022

Seznam pomůcek pro žáky 1. třídy (Velikost: 403.58 kB)

Prevence rizikového chování

Vloženo: 20.8.2015 | Autor: Korb | Zobrazeno: 1392x

Školní metodik: paní učitelka Mgr. Martina Majtánová

Školní metodik prevence sociálně patologických jevů – zabývá se prevencí různých druhů závislostí (drogy, alkohol, kouření, gamblerství), prevencí šikany, kyberšikany a záškoláctví.

Konzultační hodiny: pátek  12:30 – 13:00 (po dohodě lze i jindy)

E-mailová poradna: martina.majtanova@zsbystrany.cz

Preventivní program pro školní rok 2022/23 (Velikost: 21.67 kB)

Školní preventivní strategie 2020-2027 (Velikost: 494.43 kB)

Metodický pokyn k řešení šikany (Velikost: 280.42 kB)

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.